لوکس و متنوع
غنی شده از دل طبیعت
دوستدار و حافظ سلامتی
تولید شده در پیشرفته ترین و مجهزترین کارخانه
ساخت ایتالیا
شادابی و ترمیم موها

 

ویژگی های لاک ناخن استایکس

 

۱- عاری از مواد خطرناک

لاک ناخن، اولین قلم از لوازم آرایش است که هر خانمی در عمرش استفاده می­کند. به همین خاطر سلامت و کیفیت این ماده اهمیت بسیار ویژه ای دارد و باید با وسواس و شناخت، انتخاب شود. مواد شیمایی به کار رفته در برخی از لاک ها، با استفاده مداوم، عوارض جبران نشدنی مثل حساسیتهای پوستی، ناراحتی­های گوارشی و تنفسی، آسیب‌های عصبی و مخچه‌ای و سرطان را به جا می­گذارند.

براساس اعلام سازمان غذا و داروی آمریکا(FDA)، تولیدکنندگان لاک ملزم هستند که مواد تشکیل دهنده لاک را روی بسته بندی آن ذکر کنند و تا جایی که امکان دارد در ساختار لاک، از مواد صنعتی مضر استفاده نکنند.

در تولید لاک ناخن­های استایکس، حفظ سلامت مصرف کننده نخستین اصل است، از همین رو، در فرمولاسیون ویژه لاک های استایکس از حلال های استاندارد و مرغوب استفاده شده و از به کارگیری ۵ ماده خطرناک اما رایج و پرمصرف ( دی بوتیل فتالات-  تولوئن- فرمالدئید- رزین و کافور) اجتناب شده است. هر کدام از این مواد به تنهایی می توانند باعث به وجود آمدن آسیب های جدی به پوست و سلامت کلی بدن ما شوند.

شما می توانید با خیالی آسوده از لاک­های استایکس برای کودکان یا حتی در دوران حساس بارداری، استفاده نمایید و همیشه ناخن هایی زیبا و آراسته داشته باشید.

۲- برس کاربردی

کیفیت فوق العاده براش لاک ناخن استایکس، تنها با یک بار کشیدن روی ناخن، بدون رد انداختن، پوشش کامل و یکنواختی از لاک ایجاد می­کند و دسته آن به راحتی در دست قابل کنترل است و کار لاک زدن را راحت می­کند.

۳-ماندگاری طولانی

دوام و ماندگاری یکی از ویژگی های اصلی برای یک لاک خوب است. لاک با کیفیت باید در کمتر از دو دقیقه خشک شود و تا حداقل یک هفته بدون هیچ رنگ پریدگی و تغییری باقی بماند. لاک استایکس، پس از خشک شدن سطحی کاملا صاف و عاری از هرگونه نقطه، حباب و ‏ناصافی دارد و ماندگاری آن طولانی است.

۴- درخشندگی بالا

همه ما انتظار داریم لاک روی ناخن­هایمان مانند وقتی که داخل شیشه اش است، براق و درخشان باشد، لاک استایکس این انتظار شما را برآورده می­کند و تا وقتی که شما آن را پاک نکنید، همچنان براق و درخشان باقی خواهد ماند.

۵-پاک شدن آسان

لاک ناخن استایکس به راحتی با کمک انواع لاک پاک­کن ها از روی ناخن پاک می­شود و از زردی و ترک ناخن هم جلوگیری می­کند.

 

۶- بسته بندی مناسب و استاندارد

شیشه های لاک استایکس و واشر داخل در آن، طبق استانداردها و تکنولوژی روز دنیا ساخته شده و به هیچ وجه هوا داخل شیشه نمی شود و بافت مایع لاک، در طولانی مدت با غلظت و کیفیت روز اول حفظ می­شود.

 

۷-تنوع رنگ فوق العاده

اگر همیشه برای انتخاب رنگ لاک دچار تردید هستید یا در مدت کوتاهی از رنگ ناخن­هایتان خسته و دلزده می­شوید، استایکس با دارا بودن ۱۰۷ رنگ لاک براق، مات و اکلیل دار، پاسخگوی سلیقه و حس تنوع طلبی شماست.