دکلره استایکس، بهترین راه برای روشن کردن موها بدون آسیب
اکثر خانم های ایرانی به روشن کردن رنگ موهایشان علاقه دارند، اما شاید همه تجربه شیرینی از این کار نداشته باشند. دکلره کردن موها یکی از ریسکی ترین کارهایی است که در آرایشگاه ها انجام می شود. به طور کلی اگر بخواهید موهای¬تان را بیشتر از ۵ درجه روشن کنید و باید از اکسیدان ۳ یا ۱۲% با پودر یا کرم دکلره استفاده کنید تا رنگ موی شما بیش از نمره ۵ باز شود .
پودر دکلره ای که ما در هنگام روشن کردن موها از آن استفاده می¬کنیم، ماده‌ ای شیمیایی است که پس از ترکیب با اکسیدان، رنگدانه‌های طبیعی را از تارهای موی شما خارج کرده و مو را بی رنگ می¬کند. عملکرد این پودر روی مو همراه با تولید گرمای زیاد در ناحیه پوست سر است¬، که اگر مهارت کافی در انجام آن نداشته باشید یا از پودر و کرم های دکلره نامرغوب استفاده کنید، منجر به سوختن و خشک و زبر شدن موها می شود.
اما اگر موقع دکلره‌ مو، به درستی از موها مراقبت شود و از نوع با کیفیت و معتبر آن استفاده کنید، می‌توانید از آسیب دیدگی جلوگیری کرده و موهای خود را سالم نگه دارید.
پودر و کرم دکلره استایکس، کاملا بدون غبار و بدون آمونیاک بوده که در نوع خود منحصر به فرد است و از به وجود آمدن هرگونه آسیب و مشکل تنفسی پیشگیری می کند.
تکنولوژی کاملا مدرن این پودر به دلیل نداشتن آمونیاک، مطمئن ترین و سالم ترین راه برای روشن کردن موهاست. همچنین مواد خنک کننده، روغن آرگان و کراتین موجود در این محصول، از سوختگی و داغ شدن سر درطول زمان روشن کردن مو، جلوگیری می¬کند و ضمن آبرسانی و حفظ بافت طبیعی مو، باعث می شود موها نرم و شفاف باقی بمانند و زبر و خشک نشوند.
روغن آرگان به کار رفته در این محصول حاوی ویتامین E است که در تقویت ریشه و رشد مجدد مو تاثیر شگرفی دارد. این روغن با تغذیه کردن ریشه مو باعث سفت پیاز مو و لطافت ساقه موها می شود. کراتین موجود در پودر دکلره استایکس هم از مهمترین پروتئین های تقویت کننده موهاست که به خوبی مقاومت و قابلیت ارتجاعی موها را افزایش می دهد و از گره خوردن و شکننده شدن موها جلوگیری می کند.

روش مصرف پودر دکلره
بر اساس نیاز به درجه مورد نظر روشن شدن موها با اکسیدان ۶% ، ۹% ، ۱۲% به نسبت ۱ به ۲ (بطور مثال ۵۰ گرم پودر دکلره با ۱۰۰ گرم اکسیدان امولسیونه) را در یک ظرف غیر فلزی ترکیب نمایید تا محصول نهایی یکنواخت و نرم گردد. لازم است در طول زمان انتظار بر اساس درجه حرارت محیط و نتیجه دلخواه، موها را مرتباً بررسی کنید.
دکلره کردن موها را در مکانی با تهویه مناسب انجام دهید و حتما حین کار دستکش به دست کنید.
این محصول در بسته های ۵۰۰ گرمی عرضه می گردد.
روش مصرف کرم دکلره:
کرم دکلره به نسبت پودر دکلره ضعیف تر است و بیشتر برای رنگساژ کردن رنگ مو، مناسب است.
بطور کلی میزان روشن شدن موها با توجه به پایه اولیه رنگ موها، پایه مورد نظر برای روشن شدن موها، میزان رنگ پذیری و خشکی و شکنندگی موها صورت می پذیرد. بر این اساس در یک ظرف غیر فلزی کرم مذبور را با اکسیدان های حجم ۱۰، ۲۰، ۳۰ یا ۴۰ به نسبت ۱ به ۲ ترکیب گردد تا یک کرم یکنواخت و نرم ایجاد گردد. توجه داشته باشید قدرت روشن کنندگی با کاهش نسبت ترکیب با اکسیدان (بطور مثال ۱ به ۵/۱ یا ۱ به ۱) افزایش می یابد.
از جدول ذیل برای نتیجه مطلوب تر می توانید استفاده نمایید.
۳۰ گرم از کرم دکلره +۶۰ گرم از اکسیدان ۱۲%(۴۰) – میزان روشن کنندگی ۴ تا ۵ پایه
۳۰ گرم از کرم دکلره +۴۵ گرم از اکسیدان ۱۲%(۴۰) – میزان روشن کنندگی ۵ تا ۶ پایه
۳۰ گرم از کرم دکلره +۳۰ گرم از اکسیدان ۱۲%(۴۰) – میزان روشن کنندگی ۶ تا ۷پایه
هشدار: هرگز کرم دکلره را به نسبتی کمتر از ۱ به ۱ با اکسیدان ترکیب نکنید و همچنین برای روشن کردن ابروها و مژه ها مورد استفاده قرار ندهید.

فرمولاسیون ویژه مواد دکلره استایکس، به شما این امکان را می دهد که تا رسیدن به نتیجه دلخواهتان، به دفعات از این محصول استفاده کنید و سلامت و لطافت موهایتان را از دست ندهید.

فواید استفاده از محصولات دکلره استایکس
• بدون غبار
• بدون آمونیاک
• بدون کف
• حاوی روغن آرگان و کراتین
• ضد زردی و ضد قرمزی
• جلوگیری از خشکی و سوختن موها

کرم دکلره استایکس
این محصول فوق العاده علاوه بر رنساژ، برای دکلره کامل موها نیز مناسب می باشد. تکنولوژی پیشرفته SUPERMECHES + این امکان را فراهم می کند که بدون آسیب رساندن به موها و در سریع ترین زمان ممکن، موها را به پایه های خیلی روشن برساند.
این محصول در بسته های ۵۰۰ گرمی عرضه می گردد.