اکسیدان های امولسینه STYX

اکسیدان های  STYXبا فرمولی منحصر به فرد و ترکیب یکنواخت لوسیون مانند، با رایحه میوه ای می باشد. در این اکسیدان ها از پروتئین هیدرولیز شده جوانه گندم و ویتامین E استفاده شده که موجب محافظت، نرمی و درخشندگی موها می شود. این اکسیدان ها دارای ۴ قدرت متفاوت (۳%) ۱۰ VOL،  (۶%) ۲۰ VOL،  (۹%) ۳۰ VOL،  (۱۲%) ۴۰ VOL در سه سایز ۱۵۰ میلی لیتر،  ۱۰۰۰ میلی لیتر و ۴۰۰۰ میلی لیتر موجود می باشد.

جزییات بیشتر

رنگ موی  STYX

رنگ موی دائمی STYX ، تولید شده در پیشرفته ترین لابراتوارهای کمپانی G.V.F ایتالیا، با بهره مندی از تکنولوژی INTENSE MICRO PIGMENTS  ، موجب رنگ پذیری و پوشش بهتر موها می گردد.این رنگ مو با دارا بودن پروتئین گندم و روغن سویا موجب شفافیت، درخشندگی و نرم کنندگی فوق العاده موها می شود. رنگ موی STYX  در اندازه ۱۰۰ میلی لیتر، توانایی ترکیب با اکسیدان به نسبت ۱ به ۵/۱ را دارا می باشد.

جزییات بیشتر

استایکس

استایکس( Styx) برند جدید محصولات مراقبت از مو، رنگ مو و لاک شرکت پارس­ ساعی است که با تکیه بر اعتبار،خوش­نامی و تجربه موفق این شرکت، وارد بازار شده است.در تولید محصولات استایکس سعی شده از خواص و عصاره گیاهان و انواع ویتامین ها و پروتئین ها بهره گرفته شود

جزییات بیشتر

پودر دکلره سفید بدون آمونیاک  STYX

این پودر کاملا بدون غبار و بدون آمونیاک بوده که در نوع خود منحصر به فرد است. تکنولوژی کاملا مدرن این پودر به دلیل نداشتن آمونیاک، مطمئن ترین و سالم ترین راه برای روشن کردن موها می باشد. روغن آرگان و کراتین موجود در این محصول موجب نرمی و لطافت موها می گردد.

جزییات بیشتر

کرم دکلره STYX

این محصول فوق العاده علاوه بر رنساژ، برای دکلره کامل موها نیز مناسب می باشد. تکنولوژی پیشرفته SUPERMECHES +    این امکان را فراهم می کند که بدون آسیب رساندن به موها و در سریع ترین زمان ممکن، موها را به پایه های خیلی روشن برساند. این محصول در بسته های ۵۰۰ گرمی عرضه می گردد.

جزییات بیشتر

پودر دکلره سفید  STYX

این پودر کاملا بدون غبار می باشد و حاوی روغن آرگان و کراتین بوده که با به کار بردن تکنولوژیSUPERMECHES +    در فرمولاسیون این محصول، این امکان را فراهم می سازد که بدون آسیب رساندن و در سریع ترین زمان ممکن، موها را به پایه های خیلی روشن رسانده و موجب نرمی و لطافت موها شود.این محصول در بسته های ۵۰۰ گرمی عرضه می گردد.

جزییات بیشتر

ویژگی­های رنگ موی استایکس

حاوی پروتئین گندم و روغن سویا

– محافظت از تارهای مو

– نرم و لطیف کننده مو

-ماندگاری بالا بدون تغییر تناژ رنگی

– درخشندگی فوق العاده و بادوام

– پوشش یکنواخت و کامل موهای سفید

– دارای فرمولاسیون ویژه با حداقل آمونیاک

– ۲۰ گروه متفاوت رنگی با ۱۰۷ طیف مختلف

– قابل ترکیب با اکسیدان به نسبت ۱ به ۵/۱

– ساخت ایتالیا

برند استایکس

 اکسیدان های امولسیون STYX

اکسیدان های  STYXبا فرمولی منحصر به فرد و ترکیب یکنواخت لوسیون مانند، با رایحه میوه ای می باشد. در این اکسیدان ها از پروتئین هیدرولیز شده جوانه گندم و ویتامین E استفاده شده که موجب محافظت، نرمی و درخشندگی موها می شود. این اکسیدان ها دارای ۴ قدرت متفاوت (۳%) ۱۰ VOL،  (۶%) ۲۰ VOL،  (۹%) ۳۰ VOL،  (۱۲%) ۴۰ VOL در سه سایز ۱۵۰ میلی لیتر،  ۱۰۰۰ میلی لیتر و ۴۰۰۰ میلی لیتر موجود می باشد.

رنگ موی  STYX

رنگ موی دائمی STYX ، تولید شده در پیشرفته ترین لابراتوارهای کمپانی G.V.F ایتالیا، با بهره مندی از تکنولوژی INTENSE MICRO PIGMENTS  ، موجب رنگ پذیری و پوشش بهتر موها می گردد.این رنگ مو با دارا بودن پروتئین گندم و روغن سویا موجب شفافیت، درخشندگی و نرم کنندگی فوق العاده موها می شود. رنگ موی STYX حداقل آمونیاک را دارا می باشد و در ۱۰۷ طیف رنگی  و در ۲۰ گروه متنوع، بهترین انتخاب و کیفیت را برای شما به ارمغان می آورد.

رنگ موی STYX  در اندازه ۱۰۰ میلی لیتر، توانایی ترکیب با اکسیدان به نسبت ۱ به ۵/۱ را دارا می باشد.

پودر دکلره سفید  STYX

این پودر کاملا بدون غبار می باشد و حاوی روغن آرگان و کراتین بوده که با به کار بردن تکنولوژیSUPERMECHES +    در فرمولاسیون این محصول، این امکان را فراهم می سازد که بدون آسیب رساندن و در سریع ترین زمان ممکن، موها را به پایه های خیلی روشن رسانده و موجب نرمی و لطافت موها شود.

این محصول در بسته های ۵۰۰ گرمی عرضه می گردد.

پودر دکلره سفید بدون آمونیاک  STYX

این پودر کاملا بدون غبار و بدون آمونیاک بوده که در نوع خود منحصر به فرد است. تکنولوژی کاملا مدرن این پودر به دلیل نداشتن آمونیاک، مطمئن ترین و سالم ترین راه برای روشن کردن موها می باشد.

استایکس( Styx) برند جدید محصولات مراقبت از مو، رنگ مو و لاک شرکت پارس­ ساعی است که با تکیه بر اعتبار،خوش­نامی و تجربه موفق این شرکت، وارد بازار شده است.در تولید محصولات استایکس سعی شده از خواص و عصاره گیاهان و انواع ویتامین ها و پروتئین ها بهره گرفته شود و محصولات عاری از هرگونه مواد سمی و شیمایی مضر باشند، همچنین تمام تیوپ­ها، بطری ها و به­ طور کلی بسته­ بندی محصولات پس از بررسی­ های مکرر در آزمایشگاه ­های پیشرفته و وسواس و سخت­گیری علمی و دقیق، انتخاب و تولید می­شوند تا از کوچک ترین تغییر شیمیایی و اختلال در کیفیت محصول در اثر استفاده از ظروف، بسته­ بندی و شرایط نگهداری نامناسب، پیشگیری شود.

تماس با ما

شرکت پارس ساعی در سال ۱۳۷۰ با هدف واردات و تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو تاسیس گردید.این شرکت با دریافت نمایندگی خاورمیانه محصولات برند (Reyton) از کمپانی قدرتمند ایتالیایی Pool Service و پخش و توزیع در سراسر کشور موفق به ایجاد ۴۷۵۰ پایگاه فروش شد که شامل ۱۵۰۰ فروشگاه، ۲۵۰۰ آرایشگاه، ۷۰۰ داروخانه می باشد.

این مجتمع صنعتی، به مساحت ۲۷۰۰۰ متر مربع و در فاز اول دارای سوله ای به مساحت ۵۵۰۰ متر مربع بوده که بر اساس GMP اروپا و استانداردهای روز دنیا ساخته شده و به ماشین آلات مدرن کارخانجاتی نظیر TGM ، Cosmatic و …مجهز میباشد.این کارخانه با همکاری شرکای اروپایی خود و با هدف ارائه و تولید محصولات با کیفیت در سطح محصولات روز دنیا، فعالیت بخش تولیدی خود را با تولید محصولات برند Styx شروع نموده است.