چرا رنگ موی استایکس را انتخاب می کنیم؟

رنگ کردن موها یک راه مهم برای زیباتر شدن چهره و ایجاد تغییر در استایل ماست. اما این زیبایی زمانی کامل خواهد شد که در انتخاب رنگ مو به کیفیت و تناسب آن با رنگ پوست و چشم ها هم توجه کنیم. استفاده از رنگ موهای نامرغوب و بی کیفیت، سلامتی موها را تهدید می¬کند و باعث کدر شدن و خشکی و شکنندگی موهای ما خواهد شد.
رنگ موی استایکس، در پیشرفته ترین لابراتوارهای کمپانی G.V.F ایتالیا، با بهره مندی از تکنولوژی INTENSE MICRO PIGMENTS تولید می¬شود که موجب رنگ پذیری و پوشش کامل موها می گردد.این رنگ مو با دارا بودن پروتئین گندم و روغن سویا موجب شفافیت، درخشندگی و نرم کنندگی فوق العاده موها می شود. رنگ موی STYX حداقل آمونیاک را داراست و در ۱۰۷ طیف رنگی و در ۲۰ گروه متنوع، بهترین انتخاب و کیفیت را برای شما به ارمغان می آورد.

ویژگی های رنگ موی با کیفیت:

۱- ایجاد شفافیت و درخشندگی در مو
رنگ موی استایکس حاوی مقدار قابل توجهی روغن سویاست که باعث لطافت، درخشندگی و شفافیت فوق العاده موی شما خواهد شد. تاثیر بی نظیر روغن سویا بر روی مو، نخستین بار توسط ژاپنی ها به دنیا معرفی شد. آنها برای داشتن موهایی صاف و براق، موهایشان را به روغن سویا آغشته می¬کنند، ضخیم شدن تارهای مو، افزایش استحکام و نرم و ابریشمی شدن موها از دیگر خواص روغن سویاست.

۲- قابلیت پوشانندگی کامل موها

سفید شدن موها برای بسیاری از افراد، اتفاق ناخوشایندی است و پوشاندن موهای سفید اصلی¬ترین انگیزه رنگ کردن موها برای آنهاست. رنگ موی استایکس بر اساس تکنولوژی های روز دنیا و فرمولاسیون ویژه ای تولید می¬شود که می تواند درمان قطعی برای پوشاندن و پنهان کردن موهای سفید شما باشد. رنگ دانه های قوی و غلیظ رنگ موی استایکس، پوشش یکنواخت و عمیقی را بر روی موها ایجاد می¬کنند.

۳- ماندگاری طولانی بدون تغییر رنگ

دوام و ثابت ماندن رنگ موی استایکس، مثال زدنی است. رنگدانه های بسیار ریز و قدرتمند این محصول به عمق مو نفوذ می¬کنند و ماندگار می¬شوند به طوری که پس از چندین بار استحمام هم، همچنان تناژ و درخشندگی اولیه خود را حفظ می کنند.
۴- سازگار با پوست سر و حفظ لطافت و سلامت مو

رنگ موی استایکس، غنی شده با مواد طبیعی و پرخاصیتی مثل روغن سویا و پروتئین گندم است که علاوه بر حفظ سلامت موها و عدم ایجاد خارش و حساسیت های برای پوست سر، موجب محافظت از تارهای مو، نرمی ، شفافیت و درخشندگی موها نیز خواهند شد. استفاده از این محصول کمک می¬کند موها به طور کامل رنگ بگیرند و پوشش یکنواخت و پایداری داشته باشند.

۵- دارای حداقل آمونیاک

یکی از مهمترین عوامل برتری رنگ موی استایکس بر سایر برندها، مقدار بسیار ناچیز آمونیاک به کار رفته در آن است. وجود آمونیاک زیاد در ترکیبات رنگ مو، موجب خشکی و شکنندگی موهای رنگ شده می¬شود. استایکس برای جلوگیری از این مشکل از فرمولاسیون ویژه ای برای رنگ موهای خود استفاده می¬کند.

۶- تنوع رنگ
۲۰ گروه متفاوت رنگی با ۱۰۷ طیف مختلف، کمک می¬کند تا بتوانید دقیقا همان رنگی که در نظر دارید را روی موهایتان داشته باشید. رنگ موی STYX در اندازه ۱۰۰ میلی لیتر، توانایی ترکیب با اکسیدان به نسبت ۱ به ۵/۱ را دارد.

جدیترین مقالات رنگ مو