بهترین رنگ موها برای فصل تابستان+ فرمول

,
در دسته بندی نشده
,

بهترین رنگ موها برای فصل تابستان+ فرمول

 

تابستان فصل رنگ های روشن است و خانم هایی که به استایل خود و شیک بودن اهمیت می دهند، می دانند که رنگ مو هم فصل دارد و برای همین در تابستان از روشن یا بلوند کردن موهای خود غافل نمی شوند.
رنگ های بلوند و فانتزی روشن محبوب ترین رنگ موهای تابستانی و رنگ هایی مانند قهوه ای های گرم و نارنجی و قرمز برای فصل زمستان مناسب هستند.
در ادامه به مناسبت فرا رسیدن فصل تابستان، شما را با بهترین و جذاب ترین ترکیب رنگ موهای ویژه تابستان به پیشنهاد کارشناسان خبره استایکس آشنا می کنیم. اما پیش از یک بار دیگر اصول انتخاب رنگ مو را یادآور می شویم.

عوامل موثر در انتخاب رنگ مو

در انتخاب رنگ مو توجه به عواملی مثل رنگ پوست، رنگ چشم و قد و قواره و فرم صورت یک اصل مهم است.
افرادی که پوست و چشمانی روشن دارند بهتر است از رنگ مو هایی روشن با تناژ خاکستری، قهوه ای مات ،دودی و حتی شرابی استفاده کنند. اکثر کسانی که چشم های رنگی دارند، پوستشان هم روشن است اما اگر چشمانی رنگی با پوست تیره دارید، رنگ موی طیف ماهاگونی، عسلی، کاراملی و شکلاتی از بهترین انتخاب‌ها برای شما هستند.

 

بهترین رنگ موها برای فصل تابستان+ فرمول
بهترین رنگ موها برای فصل تابستان+ فرمول

 

برای افرادی که پوست تیره با چشمانی تیره دارند، مناسب است که از رنگ های گرم هماهنگ با پوستشان انتخاب کنند، رنگ هایی مثل نسکافه ای، نسکافه‌ای، قرمز قهوه‌ای روشن و شاه بلوطی روشن یا بلوندهای متوسط. تکنیک هایی مثل هایلایت و بالیاژ هم برای وقتی که از دوست دارید زمینه مو تیره باشد اما در عین حال چهره ای گرم و گیرا داشته باشید، پیشنهاد بسیار خوبی است.
به طور خلاصه قانون کلی برای انتخاب رنگ مو می گوید افراد با پوست‌های تیره و گندمی ‌و اشخاص لاغر بهتر است از رنگ موهای گرم و افراد با پوست‌های روشن و جثه بزرگ از رنگ‌های سرد استفاده کنند.

و نکته خیلی مهم اینکه برای روشن کردن موها اغلب نیاز به دکلره کردن داریم، این کار قدری نیاز به مهارت و دانستن اصول آن دارد، پس برای جلوگیری از هرگونه آسیب دیدن موهایتان سعی کنید جزییات و فوت و فن دکلره کردن را بیاموزید و یا آن را به آرایشگر ماهری بسپارید.

پودر و دکلره استایکس، حاوی روغن آرگان و کراتین است که از خشک و شکننده شدن موها جلوگیری می کند و اجازه می دهد به هر میزان که علاقه دارید بدون آسیب موهایتان را روشن کنید.
فرمول رنگ موهای تابستانی

 

 

بهترین رنگ موها برای فصل تابستان+ فرمول
بهترین رنگ موها برای فصل تابستان+ فرمول

رنگ بلوند طلایی

بلوند طلایی یکی از پرطرفدار ترین رنگ موهای تابستانی است که هم بین افرادی با پوست روشن و هم پوست های برنزه، محبوب است. برای رسیدن به این تناژ رنگی لازم است از رنگ  شماره ۰۳/۹ طلایی استایکس به مقدار (۳۰ میل) با رنگ شماره  ۰۰۰ به مقدار (۲۰ میل) و اکسیدان۶% ترکیب کنید و روی موهایی که به پایه ۹ دکلره رسیده اند، بگدارید.

 

رنگ کنفی

کنفی رنگی است که هم اگر یکدست موها را بپوشاند زیباست و هم در مواقعی که به صورت مش یا هایلایت روی موهای تیره تر استفاده شود، جلوه قشنگی دارد و کاملا مناسب با حال و هوای تابستان و سفرهای ساحلی است.

برای کنفی کردن  تمام سر یا آن قسمت هایی که میخواهیم به صورت مش درآوریم، ابتدا موها را به پایه ۸ دکلره می رسانیم،  سپس از رنگ استایکس شماره  ۷/۸ با رنگ ۸T  به نسبت مساوی  و مقدار ۳سانت از رنگ ۲/۶ با  اکسیدان ۶% ترکیب می کنیم و روی موها میزنیم.

 

بهترین رنگ موها برای فصل تابستان+ فرمول
بهترین رنگ موها برای فصل تابستان+ فرمول

رنگ هلویی

رنگ هلویی یک رنگ کاملا جذاب و زیبا برای روزهای داغ تابستانی است.  برای داشتن موهای هلویی ، موها را به پایه ۹ دکلره برسانید و از رنگ شماره s 808 استایکس به میزان (۶۰ میل)  به همراه ۷/۹  به میزان (۲۰ میل)  و رنگ s806 استایکس  به میزان (۸تا۱۰ سانت) با اکسیدان ۶% ترکیب کرده و روی موها بزنید.

 

 

رنگ بلوند زیتونی روشن

این تناژ از موی بلوند با پوست و چشم روشن، هارمونی جذاب و زیبایی به وجود می آورد. در ابتدا لازم است موها را به

پایه ۱۰ دکلره برسانید و از بین رنگ موهای استایکس از شماره ۳۳/۱۱به مقدار ۳۰ میل به همراه مقدار ۲۰ میل از شماره ۰۰۰ با اکسیدان۳% ترکیب کنید.

 

 

بهترین رنگ موها برای فصل تابستان+ فرمول
بهترین رنگ موها برای فصل تابستان+ فرمول

تناژ بنفش و بادمجانی

این دسته از رنگ ها هم اگرچه ممکن است به ظاهر گرم باشند اما با حال و هوای تابستانی و تناژهای مختلف رنگ پوست سازگارند. برای بنفش کردن موها آن را به پایه ۷ دکلره برسانید، سپس از رنگ شماره  ۶۸/۶ استایکس به میزان (۴۰ میل) و از رنگ  ۶/۷ به مقدار (۲۰ میل) و از رنگ  ۶۷/۷به مقدار ۲۰ میل ترکیب کنید.

 

 

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز مشخص شده اند*