در تولید محصولات استایکس سعی شده از خواص و عصاره گیاهان و انواع ویتامین ها و پروتئین ها بهره گرفته شود  و محصولات عاری از هرگونه مواد سمی و شیمایی مضر باشند، همچنین تمام تیوپ­ها، بطری ها و به­طور کلی بسته­بندی محصولات  پس از بررسی­های مکرر در آزمایشگاه­های پیشرفته و  وسواس و سخت­گیری علمی و دقیق،  انتخاب و تولید می­شوند تا  از کوچکترین تغییر شیمیایی و اختلال در کیفیت محصول در اثر استفاده از ظروف، بسته­بندی  و شرایط نگهداری نامناسب، پیشگیری شود.

 

در تولید محصولات استایکس پاسخگویی به سلیقه و نیاز و حفظ سلامتی و زیبایی بانوان ایرانی بالاترین درجه اهمیت را دارد.

درباره ما

 

استایکس( Styx) برند جدید محصولات مراقبت از مو، رنگ مو و لاک شرکت پارس­ساعی است که با  تکیه بر  اعتبار،خوش­نامی و تجربه موفق این شرکت، وارد بازار شده است.

 

تمامی محصولات استایکس در کارخانجات معتبر  و مجهز ایتالیایی نظیر کمپانی قدرتمند G.V.F  و  با بهره­گیری از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه ، تولید می­شوند و از لحاظ تنوع، کیفیت و نوع بسته­بندی قابل رقابت با معروف­ترین برندهای  بین المللی موجود در بازار هستند.

 

تمامی جزییات و مواد تشکیل دهنده محصولات استایکس مورد تایید سازمان بهداشت جهانی و همچنین وزرات بهداشت در داخل کشور است و سلامت و کیفیت آن­ها بارها در آزمایشگاه های معتبر  بررسی و تایید شده است.